Shopping Cart

matches

Group Stage
Jun 11, 2021
7:00 pm Adana Demirspor Adana Demirspor - Fenerbahçe Fenerbahçe
7:00 pm Turkey Turkey - Italy Italy
Jun 12, 2021
1:00 pm Wales Wales - Switzerland Switzerland
1:00 pm Wales Wales - Switzerland Switzerland
4:00 pm Denmark Denmark - Finland Finland
4:00 pm Denmark Denmark - Finland Finland
7:00 pm Fenerbahçe Fenerbahçe - Russia Russia
7:00 pm Fenerbahçe Fenerbahçe - Russia Russia
Jun 13, 2021
1:00 pm England England - Croatia Croatia
1:00 pm England England - Croatia Croatia
4:00 pm Adana Demirspor Adana Demirspor - North Macedonia North Macedonia
4:00 pm Adana Demirspor Adana Demirspor - North Macedonia North Macedonia
7:00 pm Netherlands Netherlands - Ukraine Ukraine
7:00 pm Netherlands Netherlands - Ukraine Ukraine
Jun 14, 2021
1:00 pm Scotland Scotland - Czech Republic Czech Republic
1:00 pm Scotland Scotland - Czech Republic Czech Republic
4:00 pm Poland Poland - Slovakia Slovakia
4:00 pm Poland Poland - Slovakia Slovakia
7:00 pm Spain Spain - Sweden Sweden
7:00 pm Spain Spain - Sweden Sweden
Jun 15, 2021
4:00 pm Hungary Hungary - Portugal Portugal
4:00 pm Hungary Hungary - Portugal Portugal
7:00 pm France France - Germany Germany
7:00 pm France France - Germany Germany
Jun 16, 2021
1:00 pm Finland Finland - Russia Russia
1:00 pm Finland Finland - Russia Russia
4:00 pm Turkey Turkey - Wales Wales
4:00 pm Turkey Turkey - Wales Wales
7:00 pm Italy Italy - Switzerland Switzerland
7:00 pm Italy Italy - Switzerland Switzerland
Jun 17, 2021
1:00 pm Ukraine Ukraine - North Macedonia North Macedonia
1:00 pm Ukraine Ukraine - North Macedonia North Macedonia
4:00 pm Denmark Denmark - Fenerbahçe Fenerbahçe
4:00 pm Denmark Denmark - Fenerbahçe Fenerbahçe
7:00 pm Netherlands Netherlands - Adana Demirspor Adana Demirspor
7:00 pm Netherlands Netherlands - Adana Demirspor Adana Demirspor
Jun 18, 2021
1:00 pm Sweden Sweden - Slovakia Slovakia
1:00 pm Sweden Sweden - Slovakia Slovakia
4:00 pm Croatia Croatia - Czech Republic Czech Republic
4:00 pm Croatia Croatia - Czech Republic Czech Republic
7:00 pm England England - Scotland Scotland
7:00 pm England England - Scotland Scotland
Jun 19, 2021
1:00 pm Hungary Hungary - France France
1:00 pm Hungary Hungary - France France
4:00 pm Portugal Portugal - Germany Germany
4:00 pm Portugal Portugal - Germany Germany
7:00 pm Spain Spain - Poland Poland
7:00 pm Spain Spain - Poland Poland
Jun 20, 2021
4:00 pm Switzerland Switzerland - Turkey Turkey
4:00 pm Italy Italy - Wales Wales
4:00 pm Switzerland Switzerland - Turkey Turkey
4:00 pm Italy Italy - Wales Wales
Jun 21, 2021
4:00 pm North Macedonia North Macedonia - Netherlands Netherlands
4:00 pm Ukraine Ukraine - Adana Demirspor Adana Demirspor
4:00 pm North Macedonia North Macedonia - Netherlands Netherlands
4:00 pm Ukraine Ukraine - Adana Demirspor Adana Demirspor
7:00 pm Russia Russia - Denmark Denmark
7:00 pm Finland Finland - Fenerbahçe Fenerbahçe
7:00 pm Russia Russia - Denmark Denmark
7:00 pm Finland Finland - Fenerbahçe Fenerbahçe
Jun 22, 2021
7:00 pm Croatia Croatia - Scotland Scotland
7:00 pm Czech Republic Czech Republic - England England
7:00 pm Croatia Croatia - Scotland Scotland
7:00 pm Czech Republic Czech Republic - England England
Jun 23, 2021
4:00 pm Slovakia Slovakia - Spain Spain
4:00 pm Sweden Sweden - Poland Poland
4:00 pm Slovakia Slovakia - Spain Spain
4:00 pm Sweden Sweden - Poland Poland
7:00 pm Portugal Portugal - France France
7:00 pm Germany Germany - Hungary Hungary
7:00 pm Portugal Portugal - France France
7:00 pm Germany Germany - Hungary Hungary
Round of 16
Jun 26, 2021
4:00 pm Runner-up Group A - Runner-up Group B
4:00 pm Runner-up Group A - Runner-up Group B
7:00 pm Winner Group A - Runner-up Group C
7:00 pm Winner Group A - Runner-up Group C
Jun 27, 2021
4:00 pm Winner Group C - 3rd place D/E/F
4:00 pm Winner Group C - 3rd place D/E/F
7:00 pm Winner Group B - 3rd place A/D/E/F
7:00 pm Winner Group B - 3rd place A/D/E/F
Jun 28, 2021
4:00 pm Runner-up Group D - Runner-up Group E
4:00 pm Runner-up Group D - Runner-up Group E
7:00 pm Winner Group F - 3rd place A/B/C
7:00 pm Winner Group F - 3rd place A/B/C
Jun 29, 2021
4:00 pm Winner Group D - Runner-up Group F
4:00 pm Winner Group D - Runner-up Group F
7:00 pm Winner Group E - 3rd place A/B/C/D
7:00 pm Winner Group E - 3rd place A/B/C/D
Quarter Finals
Jul 02, 2021
4:00 pm Winner match 42 - Winner match 41
4:00 pm Winner match 42 - Winner match 41
7:00 pm Winner match 40 - Winner match 38
7:00 pm Winner match 40 - Winner match 38
Jul 03, 2021
4:00 pm Winner match 39 - Winner match 37
4:00 pm Winner match 39 - Winner match 37
7:00 pm Winner match 44 - Winner match 43
7:00 pm Winner match 44 - Winner match 43
Semi-Finals
Jul 06, 2021
7:00 pm Winner match 46 - Winner match 45
7:00 pm Winner match 46 - Winner match 45
Jul 07, 2021
7:00 pm Winner match 48 - Winner match 47
7:00 pm Winner match 48 - Winner match 47
Final
Jul 11, 2021
7:00 pm Winner match 49 - Winner match 50
7:00 pm Winner match 49 - Winner match 50